הרצאות חד פעמיות

הרצאות קלילות ומעניינות, לארגונים, גני ילדים או קבוצות הורים שנפגשות בערב בסלון הבית.

ההרצאות מעניקות ידע מקצועי וכלים מעשיים וגם מעוררות למחשבה ומעודדות את ההורים להתבוננות על ההורות וגם על הילדים, מתוך זווית חדשה ומרעננת.

 

ניתן לבחור אחת או יותר מההרצאות הבאות:

  1. "אבל לא בא לי!" – על גבולות ובטחון עצמי - איך להציב גבולות בצורה אפקטיבית, בדרך שתחזק את הדימוי העצמי של ילדיכם ותעודד אותו לעצמאות לצד קבלת סמכותכם ההורית והיענות לכללים שאתם מציבים בבית. ההרצאה תעזור לכם לגבש את הדרך המתאימה לכם להתמודדות עם נושא המרדנות, ההתנהגות המתנגדת והקשיים בהתנהלות היומיומית.

  2. "אמא, הוא חטף לי!"   - יחסי אחים, מריבות, קנאה ותחרות – ההרצאה שתעזור לכם לגבש דרך עקבית וברורה להתמודדות עם המריבות, הקנאה והתחרות בין הילדים. מטרת ההרצאה היא לעזור לכם ההורים להבין את יחסי האחים כחלק מזירת האימונים שלהם לחיים ולאפשר לכם למצוא את הדרך לתמוך בהם בתהליך הבריא שהם עוברים ביחד, לצד הצבת גבולות להתנהגויות שהן בגדר חציית קוים אדומים.

  3. על שינה, תינוקות והורים עייפים – הרצאה בנושא הקניית הרגלי שינה לתינוקות וילדים. הרצאה מעשית מאוד שמטרתה לעזור להורים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל שלוש, בהקניית הרגלי שינה בריאים לילדיהם. אני עובדת בגישה הדרגתית, גמישה וקשובה וזוהי גם רוח ההרצאה והכלים הניתנים במסגרתם.

 

משך ההרצאות כשעה וחצי ובסיומן ניתן מענה לשאלות אישיות. 

ההרצאות מתקיימות במבנה גמיש וניתן להתאימן לצורכי המשתתפים.

זהר פורת 054-9578030 | poratzohar@gmail.com

  • Facebook Clean Grey