הרצאות חד פעמיות

ZP_PNG_72DPI5.png

הרצאות קלילות ומעניינות, לארגונים, גני ילדים או קבוצות הורים שנפגשות בערב בסלון הבית.

ההרצאות מעניקות ידע מקצועי וכלים מעשיים וגם מעוררות למחשבה ומעודדות את ההורים להתבוננות על ההורות וגם על הילדים, מתוך זווית חדשה ומרעננת.

 

ניתן לבחור אחת או יותר מההרצאות הבאות:

  1. "אבל לא בא לי!" – על גבולות ובטחון עצמי - איך להציב גבולות בצורה אפקטיבית, בדרך שתחזק את הדימוי העצמי של ילדיכם ותעודד אותו לעצמאות לצד קבלת סמכותכם ההורית והיענות לכללים שאתם מציבים בבית. ההרצאה תעזור לכם לגבש את הדרך המתאימה לכם להתמודדות עם נושא המרדנות, ההתנהגות המתנגדת והקשיים בהתנהלות היומיומית.

  2. "אמא, הוא חטף לי!"   - יחסי אחים, מריבות, קנאה ותחרות – ההרצאה שתעזור לכם לגבש דרך עקבית וברורה להתמודדות עם המריבות, הקנאה והתחרות בין הילדים. מטרת ההרצאה היא לעזור לכם ההורים להבין את יחסי האחים כחלק מזירת האימונים שלהם לחיים ולאפשר לכם למצוא את הדרך לתמוך בהם בתהליך הבריא שהם עוברים ביחד, לצד הצבת גבולות להתנהגויות שהן בגדר חציית קוים אדומים.

  3. על שינה, תינוקות והורים עייפים – הרצאה בנושא הקניית הרגלי שינה לתינוקות וילדים. הרצאה מעשית מאוד שמטרתה לעזור להורים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל שלוש, בהקניית הרגלי שינה בריאים לילדיהם. אני עובדת בגישה הדרגתית, גמישה וקשובה וזוהי גם רוח ההרצאה והכלים הניתנים במסגרתם.

  4.       נפרדים מהחיתול! גמילה מחיתולים היא צעד חשוב בדרך ליציאה                    לעצמאות. לראשונה הקטנצ'יק מקבל אחריות על משהו  שרק הוא מרגיש        ויודע ורק הוא יכול לשלוט בו: מתי הוא צריך לעשות פיפי! מתי יש לו              קקי! זו אחריות גדולה, שיכולה להיות מעצימה ומשמחת אבל יכולה גם          להיות מבהילה ומלחיצה, אם הטיימינג לא מתאים או שהדרך אינה                  מדויקת. 

  אז איך יודעים שהגיע הזמן?  איך עושים הכנה מתאימה? איך להגיב       כשהם מפספסים? מה עושים אם התחלנו תהליך והוא לא מתקדם? ואיך   מתאמים עם הגן?

 בהרצאה יינתנו לכם תשובות על שאלות אלו ועל רבות אחרות ובסופה     תצאו עם כל הכלים והידע הדרושים לכם לצורך הובלת ילדכם אל עבר   גמילה נעימה וחיובית.

משך ההרצאות כשעה וחצי ובסיומן ניתן מענה לשאלות אישיות. 

ההרצאות מתקיימות במבנה גמיש וניתן להתאימן לצורכי המשתתפים.