ייעוץ שינה הדרכת הורים
ZP_PNG_72DPI5.png

אפשר גם בלי ליווי?

לעיתים מספיקה פגישה חד פעמית, ללא ליווי. פגישה כזו מתאימה בעיקר להורים לתינוקות מתחת לגיל חמישה חודשים, אז לא יתבצע תהליך ייעוץ שינה אלא הדרכה שמטרתה להעניק לכם כלים לצורך בניית הרגלי השינה של תינוקכם באופן הדרגתי ותואם גיל.

לעיתים מספיקה פגישה חד פעמית ללא ליווי גם עבור תינוקות גדולים יותר. נוכל לחשוב על כך ביחד בשיחה טלפונית.

 

אז איפה נפגשים?

אני יכולה לבוא אליכם הביתה, או שאתם מוזמנים אלי לקליניקה, בתל אביב (רמת החייל). מה שחשוב זה שתהיו פנויים ומרוכזים, לכן על פי רוב כדאי שהתינוק לא ישתתף בפגישה. ניתן לקיים את הפגישה בשעות הערב, לאחר ההשכבה, או במהלך היום, בהתאם לנוחותכם.  

ניתן גם לקיים פגישה בסקייפ, ללקוחות הגרים רחוק/בחו"ל.

מחירון

2000 ש"ח לפגישה  + ליווי

800 ש"ח לפגישה ללא ליווי

יש לכם עוד שאלות?

ZP_PNG_72DPI5.png

  ייעוץ שינה קצת אחר

אתם עייפים. לא ישנתם לילה שלם כבר… כמה חודשים? יותר?

ואולי גם הימים לא קלים, הרדמות על הידיים, על כדור פיזיו, בהנקה…

אתם רוצים כל כך לעשות שינוי, אבל… מתלבטים. זה לא יושב לכם טוב בבטן העניין הזה של ייעוץ שינה. אתם מבינים שאתם רוצים להקנות לו הרגלים טובים יותר, אבל חוששים מהקושי, מהבכי, חוששים שיהיה לו קשה, ולכם.

 

אני מבינה אתכם, זה באמת לא קל. איך מחליטים מתי הזמן הנכון? הוא לא קטן מדי? ומצד שני, הרי כולם אומרים שחייבים להתחיל כמה שיותר מוקדם כי אחר כך יהיה יותר קשה...

אז הרשו לי להרגיע אתכם.

אתם לא חייבים שום דבר. כי מה שנכון לאחרים, לא חייב להיות נכון גם עבורכם.

התינוק שלכם הוא התינוק שלכם, ורק אתם יודעים מה נכון עבורו ועבורכם. כי כל משפחה היא אחרת וכל תינוק הוא אחר. ולא, הוא לא כמו אחיו הגדול, ולא כמו הבן דוד או הילד של השכנה. הוא התינוק היחיד והמיוחד שלכם.

ולכן, מה שמתאים לכולם, לא בהכרח מתאים לכם. ומה שאני רוצה לעשות זה לעזור לכם למצוא את מה שנכון עבורכם.

 

כי אפשר לישון יותר טוב, ואפשר להקנות הרגלי שינה בריאים וגם לשנות הרגלים קיימים, גם כאלה שכבר השתרשו אבל לא חייבים לעשות את זה בכח, או בניגוד לאינסטינקט.

אני עוסקת בייעוץ שינה משנת 2010 ואם יש משהו שלמדתי לאורך השנים הוא שהמפתח להצלחת תהליך שינוי הרגלי שינה, מצוי בלב של ההורים. כשההורים שלמים עם מה שהם עושים, לתינוק הרבה יותר קל לקבל את השינוי, וכשההורים פועלים מתוך תחושה של כורח או לחץ סביבתי, הדברים חורקים ונתקעים.

לכן אני עובדת בגישה קצת אחרת. אין אצלי סימני קריאה מוחלטים, אין אצלי עקרונות שחקוקים בסלע. מה שיש אצלי זו הקשבה, שאילת שאלות ועזרה לכם ההורים, למצוא את הנתיב שנכון עבורכם, בתמיכתי. כמובן שאתן לכם כלים מעשיים ואנחה אתכם לאורך הדרך, אבל זה תמיד יהיה מתוך הקשבה לרחשי לבכם והיענות לצרכים של התינוק שלכם.  

מה ששנות ניסיוני ועשרות תינוקות שלמדו לישון  לימדו אותי הוא שמה שהכי חשוב זה למצוא את הדרך שתשב לכם הכי טוב בבטן, שאתם תתחברו אליה ותרגישו שזה משהו שאתם מסוגלים לעשות. כי רק כשהלב שלכם יהיה שם, ולא רק הראש, התינוק שלכם יוכל לעשות את השינוי, ללמוד להירדם במיטתו ולישון ברצף, בין האכלות, בהתאם לגילו ולמשקלו.       

אז איך אעזור לכם לעשות את זה?

נתחיל בפגישה, אצלכם בבית או אצלי בקליניקה. אתם תספרו לי על התינוק שלכם, אני אשאל הרבה שאלות ואעזור לכם למצוא את התשובות. אלמד אתכם עקרונות חשובים לגבי שינה של תינוקות, בניית סדר יום והקניית הרגלי שינה בריאים וביחד נבנה תכנית לשינוי המצב הקיים אצלכם, בהתאם למטרות שאתם תציבו. הגישה שאני דוגלת בה היא גישה הדרגתית, המותאמת לגיל התינוק, ליכולותיו וכמובן, לתפיסות שלכם, הוריו.

בהמשך אלווה אתכם באופן צמוד ויומיומי לאורך יישום התכנית. מטרת הליווי היא לתת מענה מקצועי, לצד תמיכה רגשית, במטרה לאפשר לתינוק שלכם להתקדם בקצב הנכון והאפקטיבי ביותר עבורו, אל עבר המטרה המיוחלת, שהיא ביסוס יכולת הרדמות עצמאית ושינה איכותית וטובה.

כמה זמן נמשך הליווי?

כמה שצריך. אני לא עומדת עם סטופר ולא שמה תאריך תפוגה על התהליך. בדרך כלל מספיקים כחודשיים, אבל אם תצטרכו אותי לתקופה ארוכה מכך, אני אהיה כאן עבורכם. מי כמוני יודעת שבתקופה של חודשיים אצל תינוק צעיר, תמיד יצמחו שיניים, תהיה נזלת, אולי יעלה קצת החום. חשוב לי ללוות אתכם גם במצבים אלו ואם התהליך יתארך בעתים, זה הרי חלק מהחיים. תהליך הדרגתי תמיד לוקח זמן, זה לא זבנג וגמרנו, אבל זו גם הדרך הנכונה ללמידה בעיני. רק תינוק שעבר תהליך נכון, הדרגתי, המותאם לצרכיו ויכולותיו ולא זרקו אותו למים לעצמאות מהירה מדי, יוכל לשמר את היכולות שרכש לאורך זמן, גם אם יחווה בעתיד רגרסיה בעקבות מחלה, נסיעה וכד'.